Моят Овергаз

Стартира националната кампания „Спаси дърво – откажи се от хартиена фактура!“

На 22 юни, понеделник, „Овергаз Мрежи“ дава начало на своята традиционна кампания „Отказ от хартиена фактура – 2026“ под надслов „Спаси дърво – откажи се от хартиена фактура!“. Вече повече от 9 години електронната фактура осигурява изключително удобство за клиентите на „Овергаз Мрежи“ в цялата страна.

Хиляди клиенти на „Овергаз Мрежи“ знаят за безспорните предимства на електронната фактура и ежемесечно се възползват от тях. Получавате я до 24 часа от издаването ѝ и имате достъп до персонален електронен архив на своите месечни сметки за природен газ. Електронната фактура гарантира сигурна защита на личните данни, пести време и дава възможност за лесно и практично контролиране на разходите.

Без повече купчинки хартиени пликове, оставени до входната врата, които често отиват в коша за отпадъци. Практиката показва, че в съвременния свят, доминиран от мобилни устройства, получаването на хартиени документи е архаизъм от миналия век.

От изключително значение е екологичният аспект: с всеки тон спестена хартия се спасяват от изсичане 13 дървета! Водена от стремежа си към устойчиво развитие, „Овергаз Мрежи“ застава зад идеята за едно по-зелено и по-чисто бъдеще, избирайки за мото на кампанията „Спаси дърво – откажи се от хартиена фактура!“.

Сега е моментът за изберете съвременния и екологичен начин – електронната фактура. За да използвате и вие този удобен вариант, достатъчно е да притежавате само e-mail.

Всеки настоящ битов клиент, който желае да  използва електронна фактура, може да заяви нейното активиране на [email protected], на националния телефон 0700 11 110 или чрез платформата Моят Овергаз – https://www.overgas.bg/moyat-overgas/

 

Други новини